انوام سم برای موریانه

سم های مختلفی امروزه در آزمایشگاه ها برای از بین بردن موریانه ها وجود دارد. هر کدام از این سم ها نیز می توانند تاثیرات مختلفی را از خودشان برجای بگذارند. برای آن که بتوانید سم های تولید شده در آزمایشگاه های مختلف را هرچه بهتر و دقیق تر بشناسید، بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که هر کدام از این سم ها چه ویژگی هایی دارند و استفاده از هر کدام از آن ها به چه شکلی خواهد بود.

ترمیدور یکی از مهم ترین، قوی ترین و موثرترین انواع سم هایی است که برای کشتن موریانه ها استفاده می شود. این نوع از سم می تواند تاثیرات زیادی را بر روی موریانه ها و حشرات دیگر بگذارد. با اینکه قوی ترین نوع سم موجود در بازار امروزه همین سم ترمیدور است، باید بدانید که این سم کاملا ارگانیک بوده و به سادگی می توانید آن را در تمامی محیط ها مصرف کنید. یک نکته بسیار مهم دیگر نیز در مورد سم ترمیدور وجود دارد و آن هم در این خصوص است که سم های ترمیدور هیچگونه بو، رنگ و… ندارند.

  • بوریک اسید

اسید بعدی که می تواند برای از بین بردن موریانه ها استفاده شود و تقریبا جزو روش های سم پاشی نیز در نظر گرفته می شود، بوریک اسید. بوریک اسید و یا اسید بوریک برای انسان ها و حیوانات بسیار خطرناک است و به هیچ وجه نباید با پوست بدن و یا چشم ها در تماس قرار گیرد. از سوی دیگر استنشاق کردن این اسید نیز می تواند بسیار مضر باشد. به همین خاطر است که گفته می شود استفاده از این ماده را به عنوان آخرین راه حل در نظر داشته باشید. برای استفاده کردن از این اسید می توانید سطح چوبی که دچار خوردگی و پوسیدگی شده است را با بوریک اسید اسپری کنید.

  • بمب حشرات

یکی دیگر از موارد مربوط به استفاده از بمب حشرات می باشد. بمب حشرات دارای مزیت هایی می باشد اما در عین حال معایبی را نیز با خودش به همراه دارد. استفاده کردن از بمب حشرات نمی تواند در لانه موریانه ها صورت گیرد و یا حتی به قسمت های داخلی چوب نیز نمی تواند نفوذ پیدا کند. بمب حشرات در واقع تجمعی از مواد سمی بوده و به راحتی می توانید با استفاده کردن از آن کاری کنید که حشراتی که در تماس با آن ها قرار می گیرند از بین بروند. البته این نوع از بمب ها دارای بوی نامناسب و سمی می باشند که حتما باید در زمان استفاده از آن ها از ماسک ها استفاده کنید.

  • طعمه موریانه

طعمه موریانه نیز یکی دیگر از سم هایی است که برای از بین بردن این حشرات موذی می تواند استفاده شود. طعمه موریانه ها در حقیقت در مکان هایی قرار می گیرند که احتمال عبور و مرور حشرات از آن مناطق زیاد است. به همین خاطر نیز می توانیم بگوییم که احتمال آن که تمامی موریانه ها با این روش از بین بروند، زیاد نیست.

  • بوراکس

سم بوراکس را می توانید به دو شکل پودری و قرصی پیدا کنید. برای استفاده از پودرهای بوراکس به سادگی به اندازه نصف فنجان از این پودر را در یک گالن آب مخلوط می کنید. حتما دقت داشته باشید که پودر بوراکس را به طور کامل هم بزنید که کاملا در آب حل شود.

پس از آن که پودر بوراکس را در آب حل کردید، می توانید آن را در یک ظرف اسپری ریخته و هم بزنید. با استفاده از این ظرف می توانید تمامی محیط اطراف موریانه ها را اسپری کنید. این کار را یک الی دو بار تکرار کنید تا نتایج آن را ببینید.

مورد بعدی در خصوص استفاده کردن از قرص های بوراکس است. توپ های بوراکس در حقیقت مخلوطی از پودر بوتاکس، شکر و آرد هستند. باید این مواد را با یکدیگر ترکیب کرده و آن ها را به شکل قرص و یا گوی های گرد و کوچک در آورید. برای آن که نتیجه بهتری از این روش بگیرید می توانید کمی آب معمولی را بر روی آن اسپری کنید و اجازه دهید تا بوی آن بتواند تمامی موریانه ها را به خودش جذب کند.

تلفن کارشناس فروش شیفت صبح : 09109107280

تلفن کارشناس فروش شیفت عصر و شب : 09109107360

خرید سم موریانه کش | فروش سم موریانه کش | موریانه کش |