بهترین راه مبارزه با سوسک

به طور کلی امروزه افراد برای مبارزه و نابود کردن سوسک ها از اسپری، پودر و قرص حشره کش و گاهی هم از نفت و سم پاشی محل استفاده می کنند

ولی بهترین راه مبارزه با سوسک را با ایران سمبرای همیشه  تجربه کنید با گرم شدن هوا، سر و کله سوسک های موذی و بدقيافه در نقاط مختلف خانه پيدا می شود. این سوسک ها زمانی دردسرساز می شوند که آنها را در آشپزخانه و کنار موادغذایی بيابيم . به طور کلی سوسک ها نژادهای مختلفی دارند، اما تنها چند نوع از آنها، زندگی زیر یک سقف با ما را می پسندند. معروف ترین سوسک های موجود در ایران، سوسک های آلمانی و آمریکایی هستند سوسک های بزرگ یا آمریکایی بيشتر در فاضلاب ها، دستشویی، توالت، حمام و سقف های کاذب مخفی می شوند و معمولا به رنگ قهوه ای هستند . اغلب این حشرات موذی، روزها در منافذ و سوراخ ها پنهان شده و شب ها برای جستجوی غذا به راه می افتند و هنگام جستجو باعث آلودگی سطوح، وسایل، تجهيزات و غذاهای بدون سرپوش می شوند.

کنترلو راه مبارزه  موثربا سوسکها در مناطق معتدلی ( که جمعیت این حشرات در فصل زمستان نمی تواند بیرون از  اماکن مسکونی زندگی کند ) نسبت به مناطق گرم و مرطوب ساده تر است . کلید اصلی کنترل این حشرات پاکیزگی است .آلودگی شدید به سوسکها  را می توان با استفاده از روشهای شیمیایی همراه با مدیریت بهسازی محیط با هدف محروم کردن آنها از  غذا و پناهگاه برطرف نمود . آلودگی های خفیف به این حشرات را نیز می توان با استفاده از تله ها و طعمه ها به سادگی کنترل کرد.

یکی از بهترین راه مبارزه با سوسک استفاده از سموم و مراحل سمپاشی میباشد آشپزخانه ، پشت قرنیز و در طول آن ، داخل و اطراف سینک ، زیر و داخل قفسه ها ، زیر صندلی ها و میزها ، داخل کابینت ، اطراف یخچال ، اطراف لوله ها ، مجاری فاضلاب باید با دقت سمپاشی شوند .تکرار سمپاشی یک بار سمپاشی معمولا سوسریها را نابود نمی کند ، که راه درستی برای مبارزه با سوسکها نمیباشد و در مورد بسیاری از گونه های این حشرات انجام سمپاشی مجدد با فاصله زمانی یک ماه برای کشتن نوچه ها یی که تازه از تخم بیرون آمده اند یا پیشگیری از آلودگی مجدد لازم است .

در خصوص بهترین راه مبارزه با  سوسک های ریز در برخی موارد استفاده از سم سوسک کش موثر بوده و نتیجه مورد نظر مشاهده شده است. می توانید از سم سوسک برای مبارزه با سوسک استفاده نمایید. در غیر اینصورت می توان محلول سوسک کش را امتحان کرد. زیرا در بسیاری از موارد شاهد از بین رفتن سوسک های حمام با این روش شده ایم. روش آخر بکارگیری سم کشاورزی می باشد که بهترین روش بوده قویی ترین سوسک کش برای مبارزه با سوسک می باشد.با استفاده از اسپری شیشه پاک کن سم مورد نظر را در بخش های مختلف ساختمان یعنی حمام، توالت، آشپزخانه، کابینت، زیر کابین ها، سرویس بهداشتی، گلخانه و … بپاشید تا سوسک ها و دیگر انواع سوسک  مبارزه  شوند و شما لاشه آنها را یکی یکی در بخش های مختلف ساختمان مشاهده نمایید. این روش تایید شده و تست شده می باشد و صد درصد نتیجه بخش خواهد بود.

باید توجه داشته باشید که علاوه بر سمپاسی و رعایت نکات کلی، لازم است از ورود سوسک به داخل ساختمان هم جلوگیری کنید. در بسیاری از منازل از ابتدا سوسکی وجود نداشته، اما ورود یک سوسک از بیرون و تخم ریزی در محیط، باعث شده کل منزل از سوسک پر شود. پس اگر از ورود آن یک سوسک جلوگیری بعمل می آمد، قطعا ساکنین دچار این مشکل نمی شدند.

مایع قوی برای مبارزه با حشرات موذی همچون سم سوسک کابینت و فاضلاب که در این مقاله به شما معرفی شد، به همراه سموم قوی دیگر، در ایران سم موجود هستند. حتی اگر با موجودات بزرگ‌تری درگیر هستید (برای مثال مار) باز هم می‌توانید محصول مناسب را در این فروشگاه پیدا کنید.

 در صورت مواجه با این سوسک های فاضلاب و کابینتدر خانه  میتوانید با کارشناسان ایران سم تماس بگیرید و با توجه به میزان الودگی و وضعیت محل سکونت ارزیابی لازم را در خصوص هزینه و و قیمت سم برای دفع و  مبارزه با انواع حشرات موذی روشهای موثر را به شما کمک میکنند. انتخاب سم نا مناسب علاوه بر ان که نمیتواند به صورت کامل سوسک کابینت و فاضلاب را از بین ببرد بلکه باعث به خطر افتادن سلامت خانواده میشود از این رو برای انتخاب درست نابود کردن و دفع کامل سوسک کابینت از خانه  با سم سوسک فاضلاب و کابینت را از شرکت ایران سم تهیه کنید که با تجربه بیش از ربع قرن در عرصه پخش سم برای سمپاشی و مبارزه با افاتها و حیوانات این اطمینان خاطر را به شما میدهد که با قویترین و موثرترین حشره کشهای  خارجی و استاندارد باعث سلامت شما و خانواده را به طور کامل تامین وسم تضمینی حشره کش  موثر را به شما ارئه میدهیم .جهت اطلاعات و نحوه سمپاشی  و مقدار مناسب سم برای مساحت مورد نظر و استعلام قیمت میتوانید با شرکت معتبر ایران سم  تماس حاصل فرمایید  **

09109107280        *       09109107360