شما عزیزان می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با مشاوره رایگان و بدون هیچ نگرانی سمپاشی را برای منازل خود اعمال کنید.

لطفا قبل از سمپاشی مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید.

يكي از مباحثي كه با گرم شدن هوا مطرح مي‌شود، لزوم سمپاشي در برخي اماكن و منازل است كه با برخورد با جانوران موذي نظير سوسك و موش و امثالهم ضرورت پيدا مي‌كند. و خانواده ها مجبور به سمپاشی منازل، کارخانه، دامداری، مرغداری و … می شود .

نكته مهم در اين مساله اين است كه افراد ناآشنا با استفاده از سموم نباتي، سلامت افرادخانواده بخصوص كودكان، ميانسالان، خانم‌هاي باردار و بيماران قلبي، كليوي، ريوي و … را به خطر مي‌اندازند. استفاده از سموم نباتي غيراستاندارد و تاييد نشده خطر سقط جنين، مشكلات پوستي، عصبي و تنفسي را افزايش مي‌دهد.

بايد به خاطر سپرد كه حتماً از شركت‌هاي سم‌پاشي داراي مجوز از وزارت بهداشت براي اين كار كمك گرفته شود و تا چند ساعت پس از سم‌پاشي، خانه خالي از سكنه باشد تا بخار و ذرات معلق سم از بين برود.

سم تا زماني كه مرطوب است مي‌تواند مسموميت ايجاد كند. به همين دليل توصيه مي‌شود هنگام سم‌پاشي و تا 48 ساعت بعد، كودكان زير 6 سال، خانم‌هاي باردار، افرادي كه دچار بيماري‌هاي ريوي، قلبي، كليوي، حساسيت و بيماري‌هاي پوستي هستند، در خانه حضور نداشته باشند.
ضمنا نيازي به جمع كردن وسايل خانه نيست. رختخواب‌ها را در معرض نور خورشيد و هواي آزاد قرار‌دهيد. پس از سم‌پاشي و بازگشت به منزل در و پنجره‌ها بايد باز باشند تا احتمال مشكلات تنفسي از بين برود.

در حال حاضر يكي از اصلي‌ترين اقدامات در مبارزه با حشرات و جانوران موذي، استفاده از سموم شيميايي است. ضمن اينكه افرادي هم هستند كه خودشان از عطاري‌ها اقدام به خريد سم مي‌كنند و بدون در نظر گرفتن دوز مصرفي و يا پيروي از دستورالعمل‌هاي اشتباه، از آن استفاده مي‌كنند و با اين كار علاوه بر آسيب رساندن به سلامت افراد خانه، حشرات هدف را نسبت به اين گونه سموم مقاوم مي‌كنند.

گاهي ريختن اين سم‌ها در چاه‌هاي فاضلاب موجب بيماري و نابودي ميكروارگانيسم‌هاي موجود در چاه مي‌شود و به محيط‌زيست آسيب مي‌رساند. بسياري از سم‌هاي موجود در عطاري‌ها و سم‌فروشي‌هاي غير‌معتبر، سموم گياهي درجه پايين و محتوي مواد دكلره است كه مي تواند تا 40 سال در محل باقي بماند و از خانواده د.د.ت محسوب مي‌شود كه بسيار خطرناك است.

شما عزیزان می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با مشاوره رایگان و بدون هیچ نگرانی سمپاشی را برای منازل خود اعمال کنید.

فروش سمپاش 2 لیتری SBC برای سمپاشی راحت منازل و گلخانه جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

اصول سمپاشی

اصول سمپاشی

اصول سمپاشی منزل